Jump to content

Welcome to IbizaClub Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Γρατζουνιες και χτυπηματα

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Seagull

Seagull

Member

• Μέλη
  • 391 posts
Θα ηθελα να ακουσω την αποψη σας και τις προτασεις σας για το αν υπαρχει στην αγορα κανενα καλό επιδιορθωτικό ζημιών-γρατζουνιών επίσης από που μπορουμέ να το προμηθευτουμε και ποσο περιπού κοστιζει? ... αυτα....

Van Gerokost

Van Gerokost

V.I.P.

• Μέλη Δ.Σ.
  • 16,261 posts
  • Interests:Water τάβλι, format,Χονδρεμπόριο Ice-Tea.
  • Car:Leon 1.8 TSI Overloaded
Υπάρχει ειδικό σετάκι αναλόγως με το χρώμα του αυτοκινήτου σου στις seat, απ' ότι είχα δει σε κάποιο παλιότερο post αργότερα.Όποιος τώρα γνωρίζει περισσότερα...

Posted Image

Raul, Jan 2004 - Dec 2009 * * * Leonnel, Mar 2010 - today

"Like" us on Facebook --> Facebook page

antony19

antony19

Special Member

• Βετεράνοι
  • 2,214 posts
  • Interests:ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
  • Car:Ibiza!!!

Υπάρχει ειδικό σετάκι αναλόγως με το χρώμα του αυτοκινήτου σου στις seat

arkei vevaia na einai epifaneiaki gratzounia kai oxi vathia. den einai anagi na pareis apo ti seat. yparxoun kai aloifes pou kanoun gia ola ta xromata. times den gnorizo
Posted Image IbizaClub Veteran IC0009

STAM

STAM

Special Member

• Βετεράνοι
  • 2,385 posts
  • Car:Opel Corsa OPC
OPIOS KSEREI TIPOTA KALO RE PAIDIA AS MAS PEI , POU KAI POSO.... :lol:

Sisifos

Sisifos

Golden Member

• Μέλη Σωματείου
  • 5,377 posts
  • Interests:Many...
  • Car:Seat Leon 1.4 16v 75hp
Εξαρτάται απο τις γρατζουνιές και τα χτυπήματα και το μεγεθός τους αλλά νομίζω ότι μπορείς να πας σε μια αντιπροσωπία με τον κωδικό του χρωματος του αμαξιού σου (είναι στο manual και στο πορτ μπαγαζ δίπλα απο τη ρεζέρβα σε ένα αυτοκόλλητο) και σου δίνουν ένα μπουκαλάκι με το χρώμα και με ένα πινελάκι κάνεις τη δουλειά σου αν δεν είναι κάτι πολύ μεγάλο!

Posted ImageHellenic Racing Automobile Club of Owners and Friends of Seat Ibiza - Αριθμός Μητρώου IC #0007# Δες τα αυτοκίνητα άλλων μελών του IbizaClub και πρόσθεσε και το δικό σου στο Garage!Everyone has the right to be stupid, some just abuse the privilege...

vaggos

vaggos

Member

• Μέλη
  • 162 posts
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΨΑΞΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΕΧΩ ΜΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ Η ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΜΕ ΚΡΕΜΕΣ ΚΤΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΟ ΞΥΣΙΜΟ. ΔΗΛ, ΑΜΑ ΤΟ ΝΥΧΙ ΣΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΡΕΜΑ.

ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ 2: ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΕΤ ΤΗΣ ΣΕΑΤ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ(ΧΡΩΜΑ-ΒΕΡΝΙΚΙ) ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΓΙΑ ΦΤΙΑΞΙΜΟ. ΑΜΑ Η ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΕΣ ΣΗΜΕΙΟ (ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ ΚΤΛ) ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΕΤ.

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΣΕ ΠΟΡΤΑ Η ΦΤΕΡΟ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ -ΑΣΤΑΡΩΜΑ-ΒΑΨΙΜ0-ΒΕΝΤΟΥΖΑ (ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ!!!! ΒΑΘΟΥΛΩΜΑΤΑΚΙ, ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ) ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ 100 ΕΥΡΩ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

baron25ol

baron25ol

Power member

• Βετεράνοι
  • 633 posts
  • Interests:Ποδόσφαιρο,σινεμά,μπάσκετ,πινγκ-πονγκ,ταχύτητα,Α Υ Τ Ο Κ Ι Ν Η Τ Α
Θα διαφωνήσω με την λύση της αντιπροσωπείας όσον αφορά την "καλή δουλειά".Πρώτ'απόλα αν δεν είναι κάθετη μονάδα,δεν διαθέτει δικό της φανοποιίο,συνεπώς είτε το πάς στον φαναρτζή της γειτονιάς σου είτε στη seat το αποτέλεσμα εξαρτάται απ'τον φαναρτζή και πόσο καλή δουλειά κάνει και μόνο.Δεν σημαίνει δηλαδή ότι ένας φαναρτζής που ξέρεις ότι κάνει καλή δουλειά δεν θα είναι σαν την Seat,μπορεί να είναι και καλύτερος.Άρα ανάλογα αν ξέρεις που το πάς,διαλέγεις,για΄τι κακά τα ψέματα στις αντιπροσωπείες στοιχίζει πάρα πολύ...
Posted ImagePolo!THE Car! :PPosted ImageGiovanni Silva De Oliveira!!! ;wor

antony19

antony19

Special Member

• Βετεράνοι
  • 2,214 posts
  • Interests:ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
  • Car:Ibiza!!!

Θα διαφωνήσω με την λύση της αντιπροσωπείας όσον αφορά την "καλή δουλειά".

μεγαλο λαθος, γιατι ο απλος φαναρτζης δεν ειναι σιγουρο αν θα σου πετυχει το χρωμα
Posted Image IbizaClub Veteran IC0009

neofix

neofix

Member

• Μέλη
  • 64 posts
to setaki berniki+xrwma kanei 10 euro. alla de sou to kanei kai kainourgio to xroma... einai san na kobesai kai na sou afinei ouli. bebaia gia mikra xtipimatakia opos p.x apo petroules (pou exo polla) kanei mia xara! mia stagona xrwma kai afou stegnosei bazeis ligo berniki apo pano. fisika oxi me to pinelo pou exei to kapaki alla me neo polu pio lepto!

Tora, an i gratzounia einai apo kafasi apo ton poust@r@ ton polhth ths laikis pano sto kapo ti kaneis? to epetha simera paidia kai sas efxomai na mi to pathei kaneis apo esas! xehasa oti exei laiki kai afisa to amaxi sto dromo. de ftanei loipon pou efaga klisi (apo karfoti fisika) 35euro eixa kai ton mlk afton na bazei ta kafasia tou epano sto kapo mou!!! me apotelesma fisika na mou to rimaxei! oute ta @@ den eixe na mou pei san antras "nai re file, to ekana kai signomi!" elege kai kala oti de to ekane! ...ti allo tha elege o floros! to ekana me ligo aloifi pou exo me xroma mazi kai diorthothike eftixos ligo...

DESTRUCTION OVERDRIVE

DESTRUCTION OVERDRIVE

Power member

• Μέλη
  • 972 posts
  • Interests:Μουσικη & Τεχνολογια
  • Car:Seat Leon 1.6
ΦΙΛΕ ΝΕΟFIX

ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΓΥΦΤΟ TA ΚΑΦΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΡΑΔΙΚΙΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΛΑΧΑΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΒΑΡΒΑΤΗ? ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΜΥΑΛΛΟΣ ΓΥΦΤΟΠΡΟΞΕΝΟΣ ΑΝΕΠΤΗΞΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟDATSUN KAI HTAN YΠΕΡΗΨΩΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΕΤΕΣ

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ ΑΠΛΑ ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!ΗΜΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΟΤΑΝ ΕΠΕΡΝΑΝ ΥΨΟΣ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΩΡΑ !ΠΩΣ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ ΝΑ ΛΕΩ! ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ, GΑΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ
Leon BcB 1.6 16v Endorsed by RevoTechniκ,K&N air filter,Masks-Eyebrows By MSDesign--------------------------------------------Posted Image

thanos28

thanos28

Special Member

• Βετεράνοι
  • 3,739 posts
  • Interests:καμπυλες και στροφες...
πωπωπωπω...

μακρια απο μας...

τετοιο σκηνικο ευτυχως δεν εχω τυχει και δε θα θελα,ομως εχω σπασει 1 φορα παρμπριζ απο χαλικι απο νταμαραδικο...

κι εγω σαν μαπας δεν εκανα τιποτα τοτε...

ειναι μεγαλο προβλημα αυτο με τα φορτηγα.ακομα και ξεφορτωτοι να ειναι αμα κατσεις πισω τους την εχεις κανει...
....ψαχνω παπαρουνα να βαλω στο βαζακι...

advantix

advantix

V.I.P.

• Συντονιστές
  • 23,111 posts
  • Interests:Ταξίδια - Αγώνες αυτοκινήτου
  • Car:Black Leon MkII 1.8 TSI SportUp
Βάλτε στην ασφάλεια, προστασία για θραύση κρυστάλλων. Είναι γύρω στα 4 euro το χρόνο. Έχω αλλάξει παρμπρίζ από πέτρα που έφαγα στην Εθνική οδό ερχόμενος από Αθήνα. Δεν πλήρωσα τίποτα.

Ypog.jpg

Ibiza MkII 1.4 SXE - Leon MkII 1.8 TSI

Οι ήσυχες μέρες μας τελείωσαν

terlegas

terlegas

Golden Member

• Βετεράνοι
  • 5,853 posts
ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΩΜΑ ΓΝΗΣΙΟ,ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ!!

ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΑΜΑΡΙΝΑΔΕΣ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΤΡΩΜΑ,ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΩΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ
ΜΟΝΟ ΑΡΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΥΜΕ....Posted ImageΘα γυρίσω νικητής...

neofix

neofix

Member

• Μέλη
  • 64 posts

ΦΙΛΕ ΝΕΟFIX

ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΓΥΦΤΟ TA ΚΑΦΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ  ΚΑΡΟΤΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΡΑΔΙΚΙΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΛΑΧΑΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΒΑΡΒΑΤΗ? ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΜΥΑΛΛΟΣ ΓΥΦΤΟΠΡΟΞΕΝΟΣ ΑΝΕΠΤΗΞΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟDATSUN KAI HTAN YΠΕΡΗΨΩΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΕΤΕΣ

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ ΑΠΛΑ ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!ΗΜΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΟΤΑΝ ΕΠΕΡΝΑΝ ΥΨΟΣ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΩΡΑ !ΠΩΣ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ ΝΑ ΛΕΩ! ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ, GΑΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ

sigoura! de leo, uparxoun kai xeirotera apo afto pou epatha. pisteuo omos oti oloi mas mporoume katalaboume pos niothei kaneis se mia tetoia katastasi. apla ligo sevasmo sto diplano mas thelei. sebasmo sti zoi kai somatikh tou akereothta alla kai sti periousia tou. de ta brikame sto dromo ta lefta kai agorasame ibiza... kapoios idronei gia na to plironei (sti prokimeni priptosi, o upografon)... xero oti pote de tha stamatisoun afta! ...alla giafto einai ta forum! gia na ta leme kai na xespame ligo

...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΤΡΩΜΑ,ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΩΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ

etsi einai, mono gia kana profilaktira kanei kalo se kana kalo tsampouka... allios fenetai an i gratzounia einai megali!

terlegas

terlegas

Golden Member

• Βετεράνοι
  • 5,853 posts
ΦΙΛΕ NEOFIX ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Μ@Λ@ΚΙΑ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.
ΜΟΝΟ ΑΡΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΥΜΕ....Posted ImageΘα γυρίσω νικητής...

nikolai

nikolai

Member

• Μέλη
  • 277 posts
Σήμερα με χτύπησε ένας προσπαθώντας να παρκάρει και ευτυχώς έτυχε να είμαι μπροστά ( πήγαινα να το πάρω να το βάλω αλλού γιατί επειδή ήταν κατηφόρα φοβόμουν μη με χτυπήσει κανένας προσπαθώντας να το βάλει πίσω μου!!!! ). Το αμάξι ήταν με την κουκούλα αλλά δυστυχώς μου έκοψε ένα μικρό κομμάτι μπογιά στη γωνία που κάνει την εσοχή για την πινακίδα. Κάλεσε επιτόπου τον Φοίνικα και ήρθε ένας τύπος έβγαλε φωτό και συμπλήρωσε και τη δήλωση ατυχήματος. Στην αρχή μου έλεγε ότι ήταν αστείο το χτύπημα αλλά όταν του εξήγησα ότι το έχω 15 μέρες το ξανασκέφτηκε.
ΝίκοςIbiza FR

liakjim

liakjim

Member

• Μέλη
  • 77 posts
Απο σεβασμο φιλε αλλο τιποτα!!!Εγω την μεγαλυτερη γρατσουνια την εχω στο καπο απο κακοβουλο μ@λ@κ@ και τι αλλο δεν ξερω.Εχω παραιτηθει απο την ιδεα να σκαω ευρω και οποιοδηποτε στιγμη καποιος να μου τα χαραμισει.

neofix

neofix

Member

• Μέλη
  • 64 posts

ΦΙΛΕ NEOFIX ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Μ@Λ@ΚΙΑ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.

nai re, de leei gia gerous tsampoukades.proxirh lish....

vaggos

vaggos

Member

• Μέλη
  • 162 posts
ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΑΡΕΣΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΕΙΧΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΣΑ ΜΩΡΟ. ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ ΤΡΑΛΑΘΗΚΑ, ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΗΘΕΛΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ. ΟΠΟΤΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΦΑΝΑΡΤΖΗΔΙΚΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ, ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Μ@Λ@ΚΙΑ ΚΡΕΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΤΛ.

ΤΕΛΙΚΑ, ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Η ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ. ΔΕ ΛΕΩ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΦΑΝΑΡΤΗΖΗΣ ΝΑ ΣΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΔΕ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΑΠΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΟΣΟ (100-120 ΠΕΡΙΠΟΥ) ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΣΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΑΝΑΡΤΖΗ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ 50 ΕΥΡΟ.

neofix

neofix

Member

• Μέλη
  • 64 posts
vaggo de mporeis na stazeis omos 100-120 euro kathe fora... kai aftes oi "fores" tha einai arketes. tha ta doseis afou gemisei xtipimata kai simadia mia kai kali! Tora an einai kaneis gantemis kai me to pou ta skasei tin alli mera tha to brei pali g@mimeno... to poio pithano nomizo, an oxi tin alli mera, meta apo liges!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users